MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 9199642
nr 919 9642
Skåp
Sent 1800-tal, Ungern, längd: 123, djup: 50, höjd: 190
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:02:16
19/10 20:00:09
1.000 kr
20/10 17:57:16